Chwile wytchnienia

Rezerwuj Rezerwuj

Sauny

Sauna fińska

znana także jako sauna sucha, albo (rzadziej) fińska łaźnia, wyróżnia się najwyższą temperaturą ze wszystkich saun – od 60 do 110 stopni Celsjusza, przy równoczesnej niskiej wilgotności rzędu 5-15%. Sercem sauny fińskiej jest piec, który ogrzewa kamienie, siedziska i oparcia.

Sauna infrared

(sauna ir) to sauna na podczerwień. Kabina sauny wykonana jest z naturalnego drewna, czyli podobnie, jak w saunie tradycyjnej, lecz jej lecznicze działanie związane jest z promieniami podczerwonymi i wytwarzaną przez nie energię cieplną.

Jacuzzi

Jacuzzi

wannna z hydromasażem, czyli formą masażu wodnego dostępna do czterech osób. Regularne sesje zmniejszają poziom stresu, łagodzą ból, poprawiają jakość snu i zwiększają kondycję stawów. Są często stosowane w rehabilitacji i podczas zabiegów leczniczych.

Jacuzzi to nie tylko miłe spędzanie czasu, ale także sposób, aby zadbać o swoje zdrowie.

Grota Solna

Grota Solna

panuje w niej mikroklimat zbliżony do tego, jaki jest nad morzem. Powietrze jest czyste i wysoko zjonizowane, co korzystnie wpływa na układ oddechowy i funkcjonowanie organizmu.

Przebywanie w grocie solnej szczególnie wskazane jest dla osób cierpiących na przewlekłe dolegliwości ze strony układu oddechowego takie jak astma oraz alergie.

zobacz wszystkie