Atrakcje regionu

Rezerwuj Rezerwuj

Terma Bania

Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy.

Termy Bukovina

W Termach BUKOVINA znajdziesz baseny rekreacyjne i pływackie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W każdym z nich możesz cieszyć się kojącymi właściwościami wody termalnej, której temperatura waha się od 30 do 38C.

Skorzystasz tu z licznych saun i łaźni parowych, w których znajdziesz chwilę tylko dla siebie. Czekają tu na Ciebie również fantastyczne jacuzzi i setki metrów szalonych, wodnych zjeżdżalni!

Górski Ośrodek Jeździecki

Organizuje imprezy integracyjne, rajdy konne, wycieczki konne, obozy jeździeckie, sekcje jeździeckie, a także można skorzystać z nauki jazdy na ujeżdżalni bądź w terenie. Ich  wielkim atutem jest świetna lokalizacja, zaraz przy granicy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Tereny są więc wyjątkowo malownicze i  raz ujrzane zostają w pamięci przez długi czas.

Pokaz ptaków

Jeżeli chcesz z bliska zobaczyć sowę i nakarmić na rękawicy jastrzębia i przy okazji odkryc siebie, to zapraszamy na wyjątkowe spotkania, które odbywają się w każdą sobotę i niedzielę, rozpoczynamy punktualnie 11:00,13:00, 15:00, 17:00 i 19:00 w namiocie poniżej Hotelu.

Serdecznie zapraszamy.
Więcej informacji można uzyskać na stronie www.podskrzydlami.net Kontakt 537 444 112

zobacz wszystkie